پروژه های اجرا شده

بخشی از پروژه های اجرا شده در زیر به همراه جزییات مربوطه آمده هست، پروژه هایی که حالت اتوماسیون دارند و یا به دلیل امنیتی قابل نشر در وب نیستند را نمیتوانیم آدرس اجرایی را برای مرور نمایش دهیم. اما در صورت نیاز میتوانیم نمونه آزمایشی برای بررسی اولیه ارائه دهیم.
تمامی پروژه با پایه LAMP پیاده سازی شده هست، و از هیچ گونه بسته آماده در هیچکدام از سطوح برنامه نویسی استفاده نشده هست، در حقیقت دقیقا بر اساس نیاز کارفرما و تحلیل پروژه، برنامه نویسی با بهینه ترین حالت ممکنه انجام شده است.

فروشگاه شاپ استار نوع اجرا: SHOP CMS | سال اجرا: 1399

فروشگاه شاپ استار یک زیرساخت کاملا مکانیزه و با perfomance بالا برای ساخت فروشگاه و API آن به صورت کاملا یکپارچه و با قابلیت PWA .
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: shopstar.ir

IPTV نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1396

IPTV تلویزیون تعاملی یا IPTV یکی از نرم افزارها و امکانات ساختمانهای مسکونی و هتلها و .. میباشد که دارای قابلیت هایی چون نمایش تلویزیون و رادیوی زنده از طریق آنتن هوایی ، نمایش ویدئو و موسیقی های ضبط شده (VOD)، قرائت قرآن و ... بوده که در زیرساخت شبکه تعبیه شده و از طریق Platformهای مختلفی مثل اندروید باکسها یا تلویزیون های هوشمند یا کلا روی بستر وب، قابل پخش و استفاده می باشد.
کارفرما: بهامدسازان شبکه
آدرس سایت: ---

بهامدسازان شبکه نوع اجرا: Web Automation | سال اجرا: 1396

بهامدسازان شبکه سیستم کارتابل، پشتیبانی و وبسایت شرکت بهامدسازان.
کارفرما: بهامدسازان شبکه
آدرس سایت: ---

irFee نوع اجرا: SHOP | سال اجرا: 1396

irFee سیستم آنلاین و خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک و کارتهای اعتباری ارزی.
کارفرما: irFee
آدرس سایت: ---

کرپ پالاس نوع اجرا: Web Automation | سال اجرا: 1395

کرپ پالاس رستوران و کافی شاپ کرپ، با یک سیستم بسیار پیشرفته دیجیتال پیاده سازی شده است تا تمامی سفارشهای صادره توسط مشتریان را با زمانبندی خاص و دقیقی در گردش کار گارسن، آشپز، پذیرش و حسابداری، هماهنگ نماید. وبسایت رستوران نیز کاملا یکپارچه با نرم افزار حسابداری و سفارشگیری در نظر گرفته شده است.
کارفرما: رستوران کرپ پالاس
آدرس سایت: ---

شرکت چدن فولاد مشهد نوع اجرا: Web Automation | سال اجرا: 1394

شرکت چدن فولاد مشهد سیستم اتوماسیون گردش کار سفارهاش ها و کارتابل یکپارچه شرکت چدن فولاد مشهد، در راستای مکانیزه نمودن کلیه امور دفتری و CRM شرکت راه اندازی گردیده است. این سیستم با یک ارتباط هماهنگ با وبسایت شرکت، کلیه امور اداری را در یک قالب منظم نمایش و اداره مینماید.
کارفرما: شرکت چدن فولاد مشهد
آدرس سایت: ---

سیستم کارتابل و مدیریت پروژه نوع اجرا: Web Automation | سال اجرا: 1394

سیستم کارتابل و مدیریت پروژه یک سیستم جامع و یکپارچه شامل بخش CRM و مدیریت کارها، و مدیریت پروژه ها می باشد که در یک تیم نرم افزاری میتواند به عنوان زیرساخت درج کار، گزارشکارهای پرسنل و مستندسازی مورد استفاده واقع گردد.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

میلوژی نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1393

میلوژی مجموعه ابزارهایی علمی-عملی ست که امکان شناخت عمیق تر از خود و تصمیم سازی ، برنامه ریزی و پایش گام به گام بر مبنای شناخت را برای شما فراهم می‌آورد. میلوژی یک ماشین نیست بلکه سیستمی ترکیبی از ماشین و انسان است که سعی می کند نیازهای خودشناسی، تصمیم گیری و هدایت‌گری اعضای خود را بر پایه تکنیک‌های جدید برآورده سازد .
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

پرسش و پاسخ آنلاین نوع اجرا: Service | سال اجرا: 1392

پرسش و پاسخ آنلاین سیستم پاسخگویی به مشکلات و سؤالات دانشجویان و برنامه نویسان وب، که به صورت رایگان و در اسرع وقت پاسخگویی توسط کارشناس مربوطه انجام گرفته ، و دانشجویان میتوانند با هشدارهای ایمیل و پیامک، از زمان پاسخ مطلع شوند. این سیستم هنوز در حال گسترش و توسعه فنی می باشد.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

سیستم برنامه ریزی ورزشی نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1392

سیستم برنامه ریزی ورزشی سیستم اتوماسیون و سایت کاربردی برای مربیان و ورزشکاران رشته بدنسازی با امکاناتی از جمله، درخواست برنامه حرکتی، تغذیه و .. توسط متقاضیان، و ایجاد انواع برنامه‌های حرکتی و .. توسط مربیان، راه اندازی شده هست.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

سیستم کارتابل پرسنل نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1392

سیستم کارتابل پرسنل سیستم کارتابل، از جمله زیر سیستمهای اداری و اتوماسیون قوی هست که مدیریت محتوای مختلفی از جمله سنجش، هفتادده، میلوژی و .. اجرا شده هست، و شامل مکاتبات اداری، ضمائم پرونده، دسترسی های مختلف کاربران و مدیران، گفتمان آنلاین، حضور و غیاب، گزارش کار و .. می باشد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

فروشگاه فروش آنلاین کارت اعتباری نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1392

فروشگاه فروش آنلاین کارت اعتباری کارتهای هدیه و اعتباری دلاری، نیازمند اجرای سیستم‌های بسیار امن، و رمزنگاری شده‌ای هست که امکان هر گونه نفوذ و به هم ریختگی داده را طرد نماید. در این سیستم نیز تمامی موارد رمزنگاری (encoding) با روشهای بسیار سطح بالا اجرا شده هست و در عین حال سیستم مدیریت محتوایی نیز برای اداره سایت و تراکنشهای آن در نظر گرفته شده است. همچنین امکان نمایش لیست تراکنشهای کارت اعتباری از مرکز مربوطه در پنل کاربر نیز قرار گرفته هست.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

سامانه مدیریت متمرکز کامپیوتر 2000 نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1391

سامانه مدیریت متمرکز کامپیوتر 2000 اتوماسیون کامل شرکت کامپیوتر 2000 که نسخه اول آن به صورت نمونه اجرا شده، و سپس نسخه دوم آن با مدیریت پروژه تیم فنی مربوطه ، اجرا شده هست.
کارفرما: کامپیوتر 2000
آدرس سایت: ---

سیستم فرماندهی عملیات 125 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1391

اتوماسیون مرکز فرماندهی عملیات 125 مشهد، سامانه بسیار مکانیزه، برای ثبت، ذخیره و مستندسازی تمامی پیامهای صوتی و تلفنی انجام شده در مرکز 125 اجرا شده هست و قابلیت‌های GPS و GIS آن (روی نقشهای تهیه شده توسط شرکت وب اطلس پویا)، امکان نقطه گذاری و بدست آوردن خودکار آدرس را با سرویس مرکز مخابرات خراسان فراهم میاورد.
کارفرما: شرکت وب اطلس
آدرس سایت: ---

آزمون برتر نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1391

آزمون برتر سایت آزمون برتر، در جهت فروش آنلاین انواع فایلهای دیجیتال دانشگاهی ، راه اندازی شده هست و دارای یک مدیریت محتوای ساده و کاملاً بهینه و مرتب می باشد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

سمعک 24 نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1391

سیستم اتوماسیون فروشگاهی و حسابداری سمعک24 که دارای امکانات بسیار زیادی برای اداره کالا از سمت تولید کننده، پخش کننده، همکاران و مشتریان میباشد. این سیستم تمامی روال اداری مربوطه را مکانیزه نموده و در مراحل مختلف امکانات مدیریتی و چاپ و صدور فاکتور و رسید را انجام میدهد. این سیستم مجهز به بخش مرکز پیامک برای انجام و ارسال انواع خدمات دستوری ، مانند دریافت قیمت، سفارش، وضعیت خرید و .. نیز میباشد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

آزمونهای چندگزینه ای آنلاین نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1390

آزمونهای چندگزینه ای آنلاین سیستم نمایش آزمونهای چند گزینه ای دانشگاهی، به صورت کاملاً خودکار و به همراه پرداخت آنلاین و خرید هر آزمون، دارای سیستم رتبه سنجی و درج امتیاز برای کاربران و این سایت نیز با یک مدیریت محتوای ترکیبی از سایت مادر تغذیه میگردد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

ثبت آنلاین آگهی روزنامه خراسان نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1390

ثبت آنلاین آگهی روزنامه خراسان اتوماسیون ثبت آنلاین آگهی های روزنامه خراسان، که یکی از پر ترافیک ترین و کاربردی ترین کارهای انجام شده هست، با قابلیتهای بسیار مفیدی از جمله ، ثبت انواع آگهی نیازمندیها، تبریک و تسلیت و .. ، ذخیره سازی آگهی برای تمدید در دفعات بعدی، پرداخت آنلاین و آفلاین برای کاربران، چاپ رسید و فاکتور و محتویات لازم برای اطلاع رسانی های آگهی ها، پیاده‌سازی شده هست.
کارفرما: موسسه فرهنگی خرسان-هفتاد ده
آدرس سایت: www.7010.ir/agahi

مرکز آزمون نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1390

مرکز آزمون سایت مرکز آزمون، در جهت فروش آنلاین انواع فایلهای دیجیتال دانشگاهی ، راه اندازی شده هست و دارای یک مدیریت محتوای ساده و کاملاً بهینه و مرتب می باشد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

سیستم مدیریت ثبت سفارش نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

سیستم مدیریت ثبت سفارش سیستم ثبت سفارشات آنلاین و حسابداری برای تحویل گرفتن کالا جهت گارانتی یا تعمیر، ثبت مشخصات آن ، اجرای خدمات و تعمیر بروی آن، ثبت محصولات انبار و سفارش خرید محصولات آنها، ثبت انواع چک ،تخفیف، نقدینگی، بیعانه، هزینه حمل و چاپ فاکتورها به صورت کاملا جامع و یکپارچه با برقراری ارتباطات کاربران مدیر سیستم، بخش پیگیری محصول تحویلی برای کاربران معمولی و اجتماع کل داده ها جهت آرشیو سفارشات و دریافت سود و بازده کاری در طی زمان های معیین شده.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

سیستم حسابداری مختصر نوع اجرا: Web Service | سال اجرا: 1389

سیستم حسابداری مختصر یک سیستم حسابداری آنلاین و تحت وب با تکنولوژی تک صفحه ای و Ajax با امکاناتی چون افزودن حساب کاربران، ثبت بدهکاری و بستانکاری آنها به همراه آرشیو و تسویه حساب و محاسبه کل و جزء بدهکاری و بستانکاری و .. . مناسب برای افرادی که خواهان یک سیستم بسیار ساده نگهداری حساب دوستان و اطرافیانشان می باشند.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

فروشگاه عکاسی و تصویر نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

فروشگاه عکاسی و تصویر نمایشگاه و فروشگاه تابلوهای عکس و نقاشی با سیستم خرید آنلاین ، سبد خرید و لیست انتخاب برای تمامی کاربران.
این سیستم با قابلیت به روزرسانی تمامی عکسهای تابلوها راه اندازی شده است ، بدین صورت که تنها با upload کردن عکسهای تابلوها ، تمامی متغییرهای مربوطه در سیستم به صورت خودکار تنظیم شده و احتیاج به ورود اطلاعات بانک نمی باشد. از آنجاییکه این سایت دارای بیش از 2000 تابلو می باشد، این سیستم بروزرسانی بسیار سریع و کارا هست.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

بانک اطلاعات گردشگری کشور نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1389

بانک اطلاعات گردشگری کشور اتوماسیون کامل سیستم آژانس مسافرتی و هتلداری با بهره گیری از تمامی امکانات مورد نیاز یک شرکت مسافرتی اعم از درخواستهای آنلاین بلیط، تور،هتل مسافران و ارتباطات کامل با آنها توسط ایمیل و پیامک خودکار، امکان پرداختهای آنلاین با تمامی بانکهای دارای درگاه پرداخت، جهت ارائه کامل CRM ساده و عملیاتی در سیستم.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

انفورماتیک سیب نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

انفورماتیک سیب یک پورتال مجتمع شامل، ارائه خدمات، پشتیبانی و محصولات شرکت کامپیوتری. این سیستم بر پایه یک قالب نوین و مدیریت محتوای کامل طراحی و پیاده‌سازی شده هست.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

جزوات آنلاین سنجش 3 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

جزوات آنلاین سنجش 3 سیستم نمایش آنلاین جزوات دانشگاهی و کنکور، که با ورودی pdf انواع جزوات طرح شده، بسته های مربوطه را بعد از خرید کاربران، به صورت آنلاین به نمایش میگذارد. این سایت نیز با یک مدیریت محتوای ترکیبی از سایت مادر تغذیه میگردد.
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: ---

سایت خبری سنجش 3 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

سایت خبری سنجش 3 سایت خبری سنجش، که دارای مدیریت محتوای ترکیبی و یکپارچه با سایت اصلی سنجش 3 بوده و خبرهای دانشگاهی را ارائه میدهد.
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: ---

کاریابی سنجش 3 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

کاریابی سنجش 3 سیستم کاریابی، برای کارجویان و کارفرمایان، که منطبق بر رزرومه دانشجویان و کاربران سایت سنجش3 بوده و با یک مدیریت محتوای ترکیبی از سایت مادر، تغذیه میشود.
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: ---

نمونه سوالات سنجش 3 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

نمونه سوالات سنجش 3 سیستم فروش انواع سؤالات و آزمونهای دانشگاهی، با تفکیک مقطع و رشته و گرایش، و امکانات پرداخت آنلاین و آفلاین.
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: ---

نمونه سوالات فراگیر سنجش 3 نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

نمونه سوالات فراگیر سنجش 3 سیستم فروش انواع سؤالات و آزمونهای دانشگاهی، با تفکیک مقطع و رشته و گرایش، و امکانات پرداخت آنلاین و آفلاین.
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: ---

هفتاد ده نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1389

هفتاد ده سایت نمایش آگهی و خدمات هفتادده، وابسته به روزنامه خراسان، که با یک مدیریت محتوای کامل پیاده‌سازی شده هست و تمامی متغییرها و المانهای مورد نیاز ، اعم از تبلیغات، آگهی ها، پرداخت ها و .. در مدیریت قابل مشاهده و مدیریت می باشد.
کارفرما: موسسه فرهنگی خرسان-هفتاد ده
آدرس سایت: www.7010.ir

شرکت کاوشگران نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1388

مدیریت محتوا و سایت شرکت کاوشگران که دارای سیستم مدیریت محتوای ساده‌ای برای نمایش محصولات، خدمات و رهگیری کاربران از وضعیت خدمات در دست اجرا، می باشد.
کارفرما: شرکت آریانا شرق
آدرس سایت: ---

سیستم اتوماسیون ثبت دامنه و هاست نوع اجرا: Web Service | سال اجرا: 1387

 سیستم اتوماسیون ثبت دامنه و هاست یک سیستم کامل و ماژولار با قابلیت نصب روی دیگر سایتهای اینترنتی. این سیستم توانایی انجام ثبت، Renew، Transfer و ... دامنه با API سایت Directi و NameCheap و ... را به صورت کاملا خودکار دارد. همچنین این سیستم با بهره گیری از توابع API کنترل پنل هاست CPanel، می تواند کلیه اعمال هاستیگ اعم از ثبت هاست، ثبت ایمیل، اعمال مربوط به دامنه و گزارشگیریهای هاستینگ را به صورت کاملا پویا و خودکار تهیه نماید. با ترکیب این سیستم و پرداخت آنلاین اینترنتی، یک اوتوماسیون کامل ثبت دامنه و هاست به وجود می آید، تا کلیه اعمال از ثبت دامنه گرفته تا ورود به کنترل پنل هاست به صورت خودکار انجام گیرد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

بازار خودرو نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1387

بازار خودرو بازار خودرو به منظور ایجاد یک بانک اطلاع رسانی خاص برای خرید و فروش خودرو پایه گذاری شده و به تمامی کاربران عضو امکان اضافه کردن آگهی فروش خودرو خود را با جزییات کامل می دهد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

موسسه سنجش دانشورز نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1387

موسسه سنجش دانشورز سایت سنجش دانشورز قادر به ارائه کلیه خدمات آموزشی به صورت آنلاین می باشد. امکاناتی چون : فروش آزمونهای دانشگاهها، فروش جزوه های درسی، بانک اطلاعات منابع درسی و رشته ها، دوره ها و آزمونهای آنلاین، بازار خرید و فروش کتاب و ... از ویژگیهای منحصر به فرد این سایت در مقایسه با موارد مشابه می باشد. کـل سیستم به صورت کاملا دینامیک و با مدیریت محتوای خاص خود پیاده سازی و اجرا شده و بازده عملیاتی خود را در دوره کاری خود نشان داده است .
کارفرما: موسسه سنجش دانشورز
آدرس سایت: sanjesh3.org

صندوق امانات ستاره نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1387

صندوق امانات ستاره صندوق امانات انواع فایلهای دیجیتال، مانند متن، تصویر، صوت و رسانه‌های رایج، که میتواند با رمزنگاری بسیار سطح بالایی، داده‌های وارد شده را با کلید داده شده، ذخیره کرده و در هر زمان و در هر نقطه ای، آن‌ها را با ارائه کلید مربوطه، باز کرده و به کاربر مربوطه نمایش دهد.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

فروشگاه شاپ استار نوع اجرا: SHOP CMS | سال اجرا: 1387

فروشگاه شاپ استار یک سیستم جامع فروشگاهی شامل فروش کالاهای نو و کارکرده ، که قابلیت اضافه شدن کالاهای کاربران و مدیر فروشگاه را همزمان ارائه میدهد. این سیستم دارای امکانات فاکتور و پرداخت آنلاین و آفلاین نیز میباشد.
کارفرما: ایده شخصی
آدرس سایت: ---

دایرکتوری دبی نوع اجرا: CMS | سال اجرا: 1386

دایرکتوری دبی سایت دایرکتوری دبی با امکانات اطلاع رسانی جامع برای دبی تحلیل و اجرا شده است.
امکانات این سایت شامل : مشخصات دبی، اطلاعات املاک و مشاغل دبی، افزودن رزومه کاری ، اطلاعات آژانسهای مسافرتی و هتلهای دبی و ... بوده که در 2 زبان فارسی و انگلیسی به صورت مجزا قابل مرور می باشد.
کارفرما: شرکت آریانا شرق
آدرس سایت: www.dubaidir.net

پژوهشکده اقلیم شناسی نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1386

پژوهشکده اقلیم شناسی پورتال سازمانی برای پژوهشکده اقلیم شناسی، که جزء 15 پورتال نصب شده در کشور می‌باشد و دارای پایه ماژولار و توسعه پذیری بالایی می باشد. قابلیتهایی از جمله تغییر خودکار قالب ، محتوا، ماژولها و .. جز پیاده‌سازی این سیستم میباشد.
کارفرما: شرکت ایتاکو
آدرس سایت: www.cri.ac.ir

سیستم رهگیری پیام نوع اجرا: Support System | سال اجرا: 1385

سیستم رهگیری پیام یک سیستم رهگیری پیام برای پشتیبانی سایتهای پر بازدید که به صورت کاملا خودکار تمامی ایمیلهای تعریف شده را پیگیری کرده و با امکانات مدیریتی چون : تعریف نامحدود ایمیل، دپارتمان، کاربران مدیر، ایمیلهای ممنوعه (SPAM) و ... سیستم رهگیری پیامها و پشتیبانی را بسیار آسان می نماید.
این سیستم با برنامه نویسی انحصاری PHP انجام گرفته و روی تمامی هاستهای Linux، بدون نیاز به برنامه های جانبی قابلیت نصب داشته و از تمامی ایمیلهای فارسی در دریافت و ارسال کاملا پشتیبانی می کند.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---

مدیریت سطح سه کارخانه جات نوع اجرا: Portal | سال اجرا: 1385

مدیریت سطح سه کارخانه جات سیستم بسیار جامع و بزرگ کارخانه جات، که دارای امکاناتی از جمله ، تعریف محصولات، کد و بارکدخوان محصولات، ثبت کد قرعه کشی کاربران، و اجرای قرعه کشی خودکار ماهانه، سیستم امتیاز دهی به کاربران و .. می باشد. این سیستم بر اساس مدیریت سطح 3 پایه گذاری شده هست، و به راحتی قابلیت ایجاد سایت جدید را به صورت کاملاً خودکار به همراه ثبت دامنه، هاست و اجرای پیش فرضهای قالب سایت دارا میباشد.
کارفرما: پروژه شخصی
آدرس سایت: ---